Halloween w Szkole Awans - Awans Jędrzejów

Duchy, czarownice, zombie i szkielety zawędrowały do szkoły Awans w Jędrzejowie 👻🎃

A to wszystko z okazji Halloween, w którym nasi uczniowie brali udział. Przerażającym zabawom oraz mrożącym krew w żyłach przedstawieniu, po którym wszystkie dynie aż pousychały, nie było końca.😋 Całej zabawie towarzyszyła długa playlista halloweenowych hitów, a nasza pracownia gastronomiczna przygotowała upiorne przekąski, których aż strach było skosztować, z uwagi na ich realistyczny wygląd.🎃

Inne artykuły

24 listopada 2022

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku upływał pod hasłem „ Złap za stery swojej kariery”, w dniu 23.11.2023 uczniowie IV klas technikum oraz III klasy branżowej szkoły wzięli udział w spotkaniu z doradcami zawodowymi z Powiatowego Urzędu Pracy w Jędrzejowie. Tematem spotkania było przedstawienie usług i instrumentów rynku pracy w ramach oferty […]

17 listopada 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym, tj. 17.11.2022 r. braliśmy udział w uroczystościach wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach. Uczennica naszej szkoły, Kseniya Kamarouskaya została laureatką jakże ważnego stypendium. Aby otrzymać stypendium Prezesa Rady Ministrów, kandydat musi spełnić przynajmniej jeden z warunków m.in. otrzymać promocję z wyróżnieniem, uzyskując […]

14 listopada 2022

Z okazji Święta Niepodległości przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, która odbyła się w Kościele pw. Świętej Trójcy w Jędrzejowie. Następnie Poczet Sztandarowy wziął udział w przemarszu pod Pomnik Bohaterów Ziemi Jędrzejowskiej, gdzie uczniowie złożyli kwiaty.