Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych - Awans Jędrzejów

W dniu dzisiejszym, po raz kolejny, gościliśmy na Świętokrzyskiej Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Kielcach🤩😎.

Giełda szkół jest adresowana do ósmoklasistów, a jej celem jest umożliwienie zapoznania się z bieżącą ofertą kształcenia dostępną na terenie naszego powiatu.

To idealna okazja dla wszystkich zainteresowanych do nawiązania kontaktów podczas bezpośrednich rozmów z uczniami i nauczycielami oraz do zdobycia cennych informacji i ułatwienia podjęcia decyzji o wyborze własnej ścieżki kształcenia. Młodzież miała także możliwość obejrzenia filmów pt. „Dlaczego wybrałem Tę szkołę?” prezentujących atuty poszczególnych szkół.

Drodzy ósmoklasiści już za kilka miesięcy będziecie podejmować decyzje w sprawie swojej dalszej edukacji, dlatego zachęcamy do wyboru Centrum Kształcenia AWANS w Jędrzejowie💪👍.

Inne artykuły

09 lipca 2024

📣🎉 Technik Programista – Twój Klucz do Przyszłości! 💻🔑 Czy marzysz o pracy, która daje nieograniczone możliwości rozwoju, satysfakcję i świetne zarobki? Zastanawiasz się, gdzie rozpocząć swoją karierę, by zyskać przewagę na rynku pracy? 🌟 Dołącz do nas i wybierz technikum na kierunku Technik Programista! 🏫👩‍💻👨‍💻 ✅ Dlaczego warto? 🔍 Co oferujemy? 🌐 Technikum to […]

21 czerwca 2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/24 w szkole Awans w Jędrzejowie Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele, Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego 2023/24! Był to wyjątkowy czas pełen nauki, wyzwań i sukcesów. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i wdzięczni za wsparcie rodziców oraz ciężką pracę nauczycieli. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów z dzisiejszej uroczystości, które są […]

23 maja 2024

20 maja w Centrum Kultury odbyło się podsumowanie XXX Ligi Strzeleckiej Ligi Ochrony Kraju imienia Eugeniusza Trochima. Nasi uczniowie – po 8 rundach zawodów – uplasowali się na 4 miejscu w kategorii drużynowej. Natomiast w kategorii Juniorzy Starsi – chłopcy – 3 miejsce w rywalizacji zajął uczeń klasy II TP Maksim Utkin. Gratulujemy!