Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych - Awans Jędrzejów

W dniu dzisiejszym, po raz kolejny, gościliśmy na Świętokrzyskiej Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Kielcach🤩😎.

Giełda szkół jest adresowana do ósmoklasistów, a jej celem jest umożliwienie zapoznania się z bieżącą ofertą kształcenia dostępną na terenie naszego powiatu.

To idealna okazja dla wszystkich zainteresowanych do nawiązania kontaktów podczas bezpośrednich rozmów z uczniami i nauczycielami oraz do zdobycia cennych informacji i ułatwienia podjęcia decyzji o wyborze własnej ścieżki kształcenia. Młodzież miała także możliwość obejrzenia filmów pt. „Dlaczego wybrałem Tę szkołę?” prezentujących atuty poszczególnych szkół.

Drodzy ósmoklasiści już za kilka miesięcy będziecie podejmować decyzje w sprawie swojej dalszej edukacji, dlatego zachęcamy do wyboru Centrum Kształcenia AWANS w Jędrzejowie💪👍.

Inne artykuły

22 marca 2024

Uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych znów zaskakują nas pysznymi i apetycznie wyglądającymi potrawami. W dniu dzisiejszym serwowali: – tradycyjny żurek w chlebku – faszerowane udko z babką z kaszy jęczmiennej – a także sernik z dyni. Sami zobaczcie i oceńcie kunszt ich pracy

21 marca 2024

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Po długiej zimie z tęsknotą wyczekujemy tego dnia i jest to duży powód do radości dla wszystkich zmęczonych zimnem i wcześnie zapadającym mrokiem. Pierwszy dzień wiosny przypada na czas równonocy wiosennej, od tego dnia dzień będzie się stopniowo wydłużał kosztem nocy. W tym szczególnym dniu w Szkole Awans […]