Praktyki w Hiszpanii - Erasmus - Awans Jędrzejów

Kilka dni temu nasi uczniowie rozpoczęli kolejną wspaniałą szkolną przygodę. W ramach programu Erasmus wyjechali na dwutygodniową praktykę do Walencji🇪🇸. Taki wyjazd to nowe doświadczenia i wyzwania dla młodzieży oraz niezapomniane wrażenia. To czas poświęcony na zdobywanie wiedzy i nabywanie nowych umiejętności ale również na odkrywanie uroków tego wspaniałego hiszpańskiego miasta🧑‍🏫🌴🍊.

W wolnym czasie uczniowie zwiedzają Walencję, poznają zwyczaje jej mieszkańców i nową kulturę😀🤩👍.

Inne artykuły

21 lutego 2024

Prezentujemy kolejne innowacyjne pomoce dydaktyczne, które zasilą nasze zaplecze technologiczne. W ich skład wchodzą przede wszystkim: Poniżej zdjęcia prezentujący pomoce dydaktyczne.

02 lutego 2024

W weekend zakończyły się praktyki zawodowe naszych uczniów w Valenci. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający odbycie praktyk Dziękujemy za przekazaną wiedzę i mile spędzony czas Adiós Valencia Do zobaczenia za rok

23 stycznia 2024

Dzisiaj z uczniami Szkoły Awans w Jędrzejowie testowaliśmy nowy technologiczny nabytek, czyli system inteligentnego domu (smart home). Dom zbudowany został z komponentów dostarczonych wraz z opakowaniem, a do zaprogramowania systemu wykorzystaliśmy środowisko Arduino IDE !! 💡🏠🤩 Było bardzo dużo zabawy, śmiechu i co najważniejsze nauki z praktycznym zastosowaniem.