Praktyki w Hiszpanii - Erasmus - Awans Jędrzejów

Kilka dni temu nasi uczniowie rozpoczęli kolejną wspaniałą szkolną przygodę. W ramach programu Erasmus wyjechali na dwutygodniową praktykę do Walencji🇪🇸. Taki wyjazd to nowe doświadczenia i wyzwania dla młodzieży oraz niezapomniane wrażenia. To czas poświęcony na zdobywanie wiedzy i nabywanie nowych umiejętności ale również na odkrywanie uroków tego wspaniałego hiszpańskiego miasta🧑‍🏫🌴🍊.

W wolnym czasie uczniowie zwiedzają Walencję, poznają zwyczaje jej mieszkańców i nową kulturę😀🤩👍.

Inne artykuły

17 czerwca 2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 21 czerwca 2024 roku o godzinie 9.00

23 maja 2024

20 maja w Centrum Kultury odbyło się podsumowanie XXX Ligi Strzeleckiej Ligi Ochrony Kraju imienia Eugeniusza Trochima. Nasi uczniowie – po 8 rundach zawodów – uplasowali się na 4 miejscu w kategorii drużynowej. Natomiast w kategorii Juniorzy Starsi – chłopcy – 3 miejsce w rywalizacji zajął uczeń klasy II TP Maksim Utkin. Gratulujemy!

14 maja 2024

Chcielibyśmy poinformować, że zaplanowany na 27.05 (w piątek) DZIEŃ PIZZY połączony z DNIEM OTWARTYM odbędzie się w poniedziałek 20.05 Jescze raz bardzo serdecznie zapraszamy ósmoklasistów do odwiedzenia Szkoły Awans w Jędrzejowie, ul Armii Krajowiej 21C i zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. Życzymy wszystkim ósmoklasistom powodzenia w odbywających się obecnie egzaminach