Duża dawka słońca z Hiszpanii - Awans Jędrzejów

Kolejna dawka hiszpańskiego słońca. Nasi uczniowie łączą przyjemne z pożytecznym. W czasie wolnym od praktyk zwiedzają, zwiedzają i… zwiedzają. Ładują baterie na kolejne dni szkoleń. Fotorelacja ze spaceru brzegiem Morza Śródziemnego oraz wizyty w Oceanarium Valencia i Parku Naturalnym Albufera.

Inne artykuły

21 lutego 2024

Prezentujemy kolejne innowacyjne pomoce dydaktyczne, które zasilą nasze zaplecze technologiczne. W ich skład wchodzą przede wszystkim: Poniżej zdjęcia prezentujący pomoce dydaktyczne.

02 lutego 2024

W weekend zakończyły się praktyki zawodowe naszych uczniów w Valenci. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający odbycie praktyk Dziękujemy za przekazaną wiedzę i mile spędzony czas Adiós Valencia Do zobaczenia za rok

23 stycznia 2024

Dzisiaj z uczniami Szkoły Awans w Jędrzejowie testowaliśmy nowy technologiczny nabytek, czyli system inteligentnego domu (smart home). Dom zbudowany został z komponentów dostarczonych wraz z opakowaniem, a do zaprogramowania systemu wykorzystaliśmy środowisko Arduino IDE !! 💡🏠🤩 Było bardzo dużo zabawy, śmiechu i co najważniejsze nauki z praktycznym zastosowaniem.