Udział w akcji "Szkoła Pamięta" - Awans Jędrzejów

Uczniowie szkoły AWANS po raz czwarty wzięli udział w akcji „Szkoła Pamięta”. W jej ramach odwiedzili i uporządkowali cmentarz wojenny z lat 1914-1915, który jest miejscem spoczynku 84 żołnierzy Armii Austrowęgierskiej oraz 29 żołnierzy nieustalonej narodowości. Ojciec Christian przedstawił uczniom historię cmentarza wojennego po czym delegacje klasowe zaświeciły znicze pamięci.

Inne artykuły

21 lutego 2024

Prezentujemy kolejne innowacyjne pomoce dydaktyczne, które zasilą nasze zaplecze technologiczne. W ich skład wchodzą przede wszystkim: Poniżej zdjęcia prezentujący pomoce dydaktyczne.

02 lutego 2024

W weekend zakończyły się praktyki zawodowe naszych uczniów w Valenci. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający odbycie praktyk Dziękujemy za przekazaną wiedzę i mile spędzony czas Adiós Valencia Do zobaczenia za rok

23 stycznia 2024

Dzisiaj z uczniami Szkoły Awans w Jędrzejowie testowaliśmy nowy technologiczny nabytek, czyli system inteligentnego domu (smart home). Dom zbudowany został z komponentów dostarczonych wraz z opakowaniem, a do zaprogramowania systemu wykorzystaliśmy środowisko Arduino IDE !! 💡🏠🤩 Było bardzo dużo zabawy, śmiechu i co najważniejsze nauki z praktycznym zastosowaniem.