Sztandar szkolny - Awans Jędrzejów

Sztandar szkolny jest symbolem Polski, symbolem Małej Ojczyzny, jaką jest szkoła i jej najbliższe środowisko. Uroczystości z udziałem sztandaru wymagają powagi zachowania, a przechowywanie, transport i przygotowanie sztandaru do prezentacji właściwych postaw jego poszanowania.

Jesteśmy dumni z faktu, iż dzisiejszego dnia otrzymaliśmy nowy, piękny Sztandar, który będzie uświetniał szkolne i państwowe uroczystości.

Sztandar ufundował Organ Prowadzący Szkołę AWANS w Jędrzejowie w osobie Pana Prezesa Andrzeja Miszczyka.

Uroczyste poświęcenie sztandaru odbędzie się w środę 09.11.2022r. podczas Akademii z okazji Dnia Niepodległości.

Inne artykuły

21 lutego 2024

Prezentujemy kolejne innowacyjne pomoce dydaktyczne, które zasilą nasze zaplecze technologiczne. W ich skład wchodzą przede wszystkim: Poniżej zdjęcia prezentujący pomoce dydaktyczne.

02 lutego 2024

W weekend zakończyły się praktyki zawodowe naszych uczniów w Valenci. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający odbycie praktyk Dziękujemy za przekazaną wiedzę i mile spędzony czas Adiós Valencia Do zobaczenia za rok

23 stycznia 2024

Dzisiaj z uczniami Szkoły Awans w Jędrzejowie testowaliśmy nowy technologiczny nabytek, czyli system inteligentnego domu (smart home). Dom zbudowany został z komponentów dostarczonych wraz z opakowaniem, a do zaprogramowania systemu wykorzystaliśmy środowisko Arduino IDE !! 💡🏠🤩 Było bardzo dużo zabawy, śmiechu i co najważniejsze nauki z praktycznym zastosowaniem.