SZKOŁA AWANS ZAPRASZA WSZYSTKICH SPRAGNIONYCH WIEDZY - Awans Jędrzejów

SZKOŁA AWANS W JĘDRZEJOWIE ZAPRASZA WSZYSTKICH UCZNIÓW, KTÓRZY CHCĄ ZDOBYĆ DOBRY ZAWÓD. 😁🤩😎

KSZTAŁCIMY NIE TYLKO W TECHNIKUM O KIERUNKU:

  • TECHNIK PROGRAMISTA ⌨️
  • TECHNIK INFORMATYK 💻
  • TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH 🍨

ALE RÓWNIEŻ W SZKOLE BRANŻOWEJ W WIELU ZAWODACH:

  • MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 🚘
  • KUCHARZ 🥧
  • FRYZJER 💇‍♀️
  • SPRZEDAWCA 💱
  • STOLARZ 🪑
  • CUKIERNIK 🍦
  • I WIELE INNYCH

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

NA: WWW.AWANS-JEDRZEJOW.PL/

TEL: 41 386 36 88

FACEBOOK: WWW.FACEBOOK.COM/AWANSJEDRZEJOW/

TIKTOK: WWW.TIKTOK.COM/@AWANS.JEDRZEJOW?_T=8ZXJWLDEO1N&_R=1

Inne artykuły

26 września 2023

JEZYKI OTWIERAJĄ DRZWI! Pod takim hasłem w naszej szkole odbył się apel z okazji Europejskiego Dnia Języków, który corocznie ma miejsce 26 września. Dzień ten ogłosiła Rada Europy w 2001 roku pragnąc zwrócić szczególną uwagę na znaczenie nauki języków oraz poprawić świadomość istnienia i szacunek dla wszystkich języków używanych w Europie

22 września 2023

Chcielibyśmy pogratulować uczniom naszej szkoły za zajęcie 2 miejsca w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej „Awans Cup”. Cieszymy się wielce, że jesteście z nami i macie tyle zapału do rywalizacji.Liczymy oczywiście na kolejne osiągniecia zarówno te sportowe jak i naukowe.Brawo wy!!

15 września 2023

W piątek, 15 września na starym cmentarzu żydowskim na przedmieściach Jędrzejowa uczniowie szkoły Awans, mieszkańcy i przedstawiciele władz miasta oddali hołd mieszkańcom getta żydowskiego , którzy 16 września 1942 roku, zostali wywiezieni z Jędrzejowa do obozu zagłady w Treblince. Zapalono znicze i złożono kwiaty. Przeczytano także piękny list skierowany do mieszkańców Jędrzejowa od jednego z […]