ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH - Awans Jędrzejów

12 października 2022 r. w naszej szkole – w przeddzień Dnia Komisji Edukacji Narodowej – odbyło się uroczyste Ślubowanie klas pierwszych.

Oficjalna część akademii rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Narodowego. Następnie Pani Dyrektor Izabela Bertman uświetniła przemówienie cytatem Isaaka Newtona „Co wiemy, to mała kropelka, czego nie wiemy, to wielki ocean”. Zwróciła się do uczniów, by zawsze byli ciekawi i dociekliwi, bowiem w naszej szkole na każde pytanie uzyskają wyczerpującą odpowiedź. Złożyła również życzenia całemu Gronu Pedagogicznemu określając ich „Filarem na którym opiera się dalsze życie każdego młodego człowieka”. Następnie odczytano Rotę Ślubowania, po czym przedstawiciele klas pierwszych zostali pasowani przez Panią Dyrektor, na uczniów szkoły Awans, otrzymując dyplom oraz prezent. Wychowawcy klas I-ych Technikum i Szkoły Branżowej Pani Elżbieta Adamus, Monika Nogaj I Małgorzata Pakuła przygotowały wraz z uczniami występ artystyczny. Wzajemnym życzeniom towarzyszyły recytowane wiersze i śpiewane piosenki. Wzruszeniom nie było końca. Uczniowie podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom oraz pracownikom szkoły za trud wychowania oraz nieustanne zaangażowanie w ich kształcenie.💐💐💐
Po akademii na uczniów czekał słodki poczęstunek.

Inne artykuły

17 czerwca 2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 21 czerwca 2024 roku o godzinie 9.00

23 maja 2024

20 maja w Centrum Kultury odbyło się podsumowanie XXX Ligi Strzeleckiej Ligi Ochrony Kraju imienia Eugeniusza Trochima. Nasi uczniowie – po 8 rundach zawodów – uplasowali się na 4 miejscu w kategorii drużynowej. Natomiast w kategorii Juniorzy Starsi – chłopcy – 3 miejsce w rywalizacji zajął uczeń klasy II TP Maksim Utkin. Gratulujemy!

14 maja 2024

Chcielibyśmy poinformować, że zaplanowany na 27.05 (w piątek) DZIEŃ PIZZY połączony z DNIEM OTWARTYM odbędzie się w poniedziałek 20.05 Jescze raz bardzo serdecznie zapraszamy ósmoklasistów do odwiedzenia Szkoły Awans w Jędrzejowie, ul Armii Krajowiej 21C i zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. Życzymy wszystkim ósmoklasistom powodzenia w odbywających się obecnie egzaminach