ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH - Awans Jędrzejów

12 października 2022 r. w naszej szkole – w przeddzień Dnia Komisji Edukacji Narodowej – odbyło się uroczyste Ślubowanie klas pierwszych.

Oficjalna część akademii rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Narodowego. Następnie Pani Dyrektor Izabela Bertman uświetniła przemówienie cytatem Isaaka Newtona „Co wiemy, to mała kropelka, czego nie wiemy, to wielki ocean”. Zwróciła się do uczniów, by zawsze byli ciekawi i dociekliwi, bowiem w naszej szkole na każde pytanie uzyskają wyczerpującą odpowiedź. Złożyła również życzenia całemu Gronu Pedagogicznemu określając ich „Filarem na którym opiera się dalsze życie każdego młodego człowieka”. Następnie odczytano Rotę Ślubowania, po czym przedstawiciele klas pierwszych zostali pasowani przez Panią Dyrektor, na uczniów szkoły Awans, otrzymując dyplom oraz prezent. Wychowawcy klas I-ych Technikum i Szkoły Branżowej Pani Elżbieta Adamus, Monika Nogaj I Małgorzata Pakuła przygotowały wraz z uczniami występ artystyczny. Wzajemnym życzeniom towarzyszyły recytowane wiersze i śpiewane piosenki. Wzruszeniom nie było końca. Uczniowie podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom oraz pracownikom szkoły za trud wychowania oraz nieustanne zaangażowanie w ich kształcenie.💐💐💐
Po akademii na uczniów czekał słodki poczęstunek.

Inne artykuły

21 lutego 2024

Prezentujemy kolejne innowacyjne pomoce dydaktyczne, które zasilą nasze zaplecze technologiczne. W ich skład wchodzą przede wszystkim: Poniżej zdjęcia prezentujący pomoce dydaktyczne.

02 lutego 2024

W weekend zakończyły się praktyki zawodowe naszych uczniów w Valenci. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający odbycie praktyk Dziękujemy za przekazaną wiedzę i mile spędzony czas Adiós Valencia Do zobaczenia za rok

23 stycznia 2024

Dzisiaj z uczniami Szkoły Awans w Jędrzejowie testowaliśmy nowy technologiczny nabytek, czyli system inteligentnego domu (smart home). Dom zbudowany został z komponentów dostarczonych wraz z opakowaniem, a do zaprogramowania systemu wykorzystaliśmy środowisko Arduino IDE !! 💡🏠🤩 Było bardzo dużo zabawy, śmiechu i co najważniejsze nauki z praktycznym zastosowaniem.