Rekrutacja 2024/25 - Technik Programista - Awans Jędrzejów

📣🎉 Technik Programista – Twój Klucz do Przyszłości! 💻🔑

Czy marzysz o pracy, która daje nieograniczone możliwości rozwoju, satysfakcję i świetne zarobki? Zastanawiasz się, gdzie rozpocząć swoją karierę, by zyskać przewagę na rynku pracy? 🌟

Dołącz do nas i wybierz technikum na kierunku Technik Programista! 🏫👩‍💻👨‍💻

Dlaczego warto?

  1. Przyszłościowy Zawód: W dzisiejszym cyfrowym świecie, programiści są na wagę złota! Technologie rozwijają się w zawrotnym tempie, a z nimi rośnie zapotrzebowanie na specjalistów IT.
  2. Wszechstronne Umiejętności: Nauczysz się nie tylko programowania, ale także analizy systemów, baz danych, tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych. Te umiejętności są kluczem do wielu zawodów przyszłości!
  3. Świetne Perspektywy Zatrudnienia: Firmy z różnych branż poszukują programistów – od małych start-upów po międzynarodowe korporacje. To oznacza więcej ofert pracy i lepsze zarobki!
  4. Możliwość Pracy Zdalnej: Programiści często mają możliwość pracy zdalnej, co daje elastyczność i równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
  5. Kreatywność i Innowacje: Praca programisty to nie tylko kodowanie, ale również tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają świat. Twoje pomysły mogą stać się rzeczywistością!

🔍 Co oferujemy?

  • Profesjonalny sprzęt i nowoczesne laboratoria
  • Doświadczeni nauczyciele i praktycy z branży IT
  • Staże i praktyki w renomowanych firmach
  • Projekty zespołowe i indywidualne, które pozwalają rozwijać kreatywność
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym etapie nauki

🌐 Technikum to idealny start! Zdobądź wykształcenie, które otworzy Ci drzwi do kariery marzeń. Dołącz do grona przyszłych programistów i zacznij budować swoją przyszłość już dziś!

📅 Rekrutacja trwa! Nie zwlekaj, zapisz się już teraz i odkryj fascynujący świat programowania!

🔗 https://www.awans-jedrzejow.pl/rekrutacja/

#TechnikProgramista #Rekrutacja2024 #ZostańProgramistą #TechnikumIT #PrzyszłośćJestTeraz #Programowanie #NaukaIT

Inne artykuły

09 lipca 2024

📣🎉 Technik Programista – Twój Klucz do Przyszłości! 💻🔑 Czy marzysz o pracy, która daje nieograniczone możliwości rozwoju, satysfakcję i świetne zarobki? Zastanawiasz się, gdzie rozpocząć swoją karierę, by zyskać przewagę na rynku pracy? 🌟 Dołącz do nas i wybierz technikum na kierunku Technik Programista! 🏫👩‍💻👨‍💻 ✅ Dlaczego warto? 🔍 Co oferujemy? 🌐 Technikum to […]

21 czerwca 2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/24 w szkole Awans w Jędrzejowie Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele, Dziś świętujemy zakończenie roku szkolnego 2023/24! Był to wyjątkowy czas pełen nauki, wyzwań i sukcesów. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i wdzięczni za wsparcie rodziców oraz ciężką pracę nauczycieli. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmów z dzisiejszej uroczystości, które są […]

23 maja 2024

20 maja w Centrum Kultury odbyło się podsumowanie XXX Ligi Strzeleckiej Ligi Ochrony Kraju imienia Eugeniusza Trochima. Nasi uczniowie – po 8 rundach zawodów – uplasowali się na 4 miejscu w kategorii drużynowej. Natomiast w kategorii Juniorzy Starsi – chłopcy – 3 miejsce w rywalizacji zajął uczeń klasy II TP Maksim Utkin. Gratulujemy!