Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady - Awans Jędrzejów

14 czerwca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady, który został uchwalony 8 czerwca 2006 roku przez Sejm
Rzeczpospolitej Polskiej w 66 rocznicę przybycia pierwszego masowego transportu więźniów do KL Auschwitz. Uczniowie szkoły Awans uczcili pamięć ofiar zapalając symboliczne znicze na cmentarzu cystersów, gdzie znajduje się 9 nagrobków w tym symbolicznych oraz tych którym udało się przeżyć obozy zagłady.

Inne artykuły

21 lutego 2024

Prezentujemy kolejne innowacyjne pomoce dydaktyczne, które zasilą nasze zaplecze technologiczne. W ich skład wchodzą przede wszystkim: Poniżej zdjęcia prezentujący pomoce dydaktyczne.

02 lutego 2024

W weekend zakończyły się praktyki zawodowe naszych uczniów w Valenci. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający odbycie praktyk Dziękujemy za przekazaną wiedzę i mile spędzony czas Adiós Valencia Do zobaczenia za rok

23 stycznia 2024

Dzisiaj z uczniami Szkoły Awans w Jędrzejowie testowaliśmy nowy technologiczny nabytek, czyli system inteligentnego domu (smart home). Dom zbudowany został z komponentów dostarczonych wraz z opakowaniem, a do zaprogramowania systemu wykorzystaliśmy środowisko Arduino IDE !! 💡🏠🤩 Było bardzo dużo zabawy, śmiechu i co najważniejsze nauki z praktycznym zastosowaniem.