Marsz poświęcony 83 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej - Awans Jędrzejów

16 kwietnia uczniowie Szkoły Awans w Jędrzejowie wzięli udział w Marszu Poświęconym 83 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Uczniowie zapalili znicze pamięci, złożyli kwiaty na symbolicznych grobach osób z Jędrzejowa i okolic oraz pod Dębami Pamięci, które znajdują się na terenie Jędrzejowa.

Uczniowie wysłuchali żywej lekcji historii związanej z naszą małą ojczyzną, którą opowiadał pan Marek Godlewski Kustosz Pamięci oraz pan Burmistrz Marcin Piszczek. Pogoda dopisała maszerującym.

Inne artykuły

21 lutego 2024

Prezentujemy kolejne innowacyjne pomoce dydaktyczne, które zasilą nasze zaplecze technologiczne. W ich skład wchodzą przede wszystkim: Poniżej zdjęcia prezentujący pomoce dydaktyczne.

02 lutego 2024

W weekend zakończyły się praktyki zawodowe naszych uczniów w Valenci. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający odbycie praktyk Dziękujemy za przekazaną wiedzę i mile spędzony czas Adiós Valencia Do zobaczenia za rok

23 stycznia 2024

Dzisiaj z uczniami Szkoły Awans w Jędrzejowie testowaliśmy nowy technologiczny nabytek, czyli system inteligentnego domu (smart home). Dom zbudowany został z komponentów dostarczonych wraz z opakowaniem, a do zaprogramowania systemu wykorzystaliśmy środowisko Arduino IDE !! 💡🏠🤩 Było bardzo dużo zabawy, śmiechu i co najważniejsze nauki z praktycznym zastosowaniem.