Marsz poświęcony 83 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej - Awans Jędrzejów

16 kwietnia uczniowie Szkoły Awans w Jędrzejowie wzięli udział w Marszu Poświęconym 83 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Uczniowie zapalili znicze pamięci, złożyli kwiaty na symbolicznych grobach osób z Jędrzejowa i okolic oraz pod Dębami Pamięci, które znajdują się na terenie Jędrzejowa.

Uczniowie wysłuchali żywej lekcji historii związanej z naszą małą ojczyzną, którą opowiadał pan Marek Godlewski Kustosz Pamięci oraz pan Burmistrz Marcin Piszczek. Pogoda dopisała maszerującym.

Inne artykuły

17 czerwca 2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 21 czerwca 2024 roku o godzinie 9.00

23 maja 2024

20 maja w Centrum Kultury odbyło się podsumowanie XXX Ligi Strzeleckiej Ligi Ochrony Kraju imienia Eugeniusza Trochima. Nasi uczniowie – po 8 rundach zawodów – uplasowali się na 4 miejscu w kategorii drużynowej. Natomiast w kategorii Juniorzy Starsi – chłopcy – 3 miejsce w rywalizacji zajął uczeń klasy II TP Maksim Utkin. Gratulujemy!

14 maja 2024

Chcielibyśmy poinformować, że zaplanowany na 27.05 (w piątek) DZIEŃ PIZZY połączony z DNIEM OTWARTYM odbędzie się w poniedziałek 20.05 Jescze raz bardzo serdecznie zapraszamy ósmoklasistów do odwiedzenia Szkoły Awans w Jędrzejowie, ul Armii Krajowiej 21C i zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną. Życzymy wszystkim ósmoklasistom powodzenia w odbywających się obecnie egzaminach