CodeWeek w Szkołach Awans - Dzień 2 - Awans Jędrzejów

Drugi dzień zmagań uczniów Szkół Awans w wydarzeniu CodeWeek właśnie się zakończył. 🤩😁😉

Dzisiejszą tematyką był Webaton, czyli konkurs na najlepszą stronę internetową. Uczniowie już od godziny 9:00 przystąpili do 5 godzinnego maratonu programistycznego gdzie mieli okazję wykorzystać w praktyce nabyte w szkole umiejętności i zaprogramować różne wielotematyczne witryny internetowe.

Uczestnicy do samego końca wykazywali się determinacją i zaangażowaniem, aby ich programy były nie tylko bardzo eleganckie i przejrzyste ale miały też szereg innowacyjnych funkcjonalności wpływających na ich ocenę końcową.

Wyniki konkursu poznamy już w następnym tygodniu, a

na tą chwilę dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za wcięcie udziału w wydarzeniu CodeWeek i zaangażowanie, a także liczymy na kolejne integracje między szkolne!! 🤩🤩🤩

Inne artykuły

26 września 2023

JEZYKI OTWIERAJĄ DRZWI! Pod takim hasłem w naszej szkole odbył się apel z okazji Europejskiego Dnia Języków, który corocznie ma miejsce 26 września. Dzień ten ogłosiła Rada Europy w 2001 roku pragnąc zwrócić szczególną uwagę na znaczenie nauki języków oraz poprawić świadomość istnienia i szacunek dla wszystkich języków używanych w Europie

22 września 2023

Chcielibyśmy pogratulować uczniom naszej szkoły za zajęcie 2 miejsca w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej „Awans Cup”. Cieszymy się wielce, że jesteście z nami i macie tyle zapału do rywalizacji.Liczymy oczywiście na kolejne osiągniecia zarówno te sportowe jak i naukowe.Brawo wy!!

15 września 2023

W piątek, 15 września na starym cmentarzu żydowskim na przedmieściach Jędrzejowa uczniowie szkoły Awans, mieszkańcy i przedstawiciele władz miasta oddali hołd mieszkańcom getta żydowskiego , którzy 16 września 1942 roku, zostali wywiezieni z Jędrzejowa do obozu zagłady w Treblince. Zapalono znicze i złożono kwiaty. Przeczytano także piękny list skierowany do mieszkańców Jędrzejowa od jednego z […]