CodeWeek w Szkołach Awans - Dzień 2 - Awans Jędrzejów

Drugi dzień zmagań uczniów Szkół Awans w wydarzeniu CodeWeek właśnie się zakończył. 🤩😁😉

Dzisiejszą tematyką był Webaton, czyli konkurs na najlepszą stronę internetową. Uczniowie już od godziny 9:00 przystąpili do 5 godzinnego maratonu programistycznego gdzie mieli okazję wykorzystać w praktyce nabyte w szkole umiejętności i zaprogramować różne wielotematyczne witryny internetowe.

Uczestnicy do samego końca wykazywali się determinacją i zaangażowaniem, aby ich programy były nie tylko bardzo eleganckie i przejrzyste ale miały też szereg innowacyjnych funkcjonalności wpływających na ich ocenę końcową.

Wyniki konkursu poznamy już w następnym tygodniu, a

na tą chwilę dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za wcięcie udziału w wydarzeniu CodeWeek i zaangażowanie, a także liczymy na kolejne integracje między szkolne!! 🤩🤩🤩

Inne artykuły

24 listopada 2022

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku upływał pod hasłem „ Złap za stery swojej kariery”, w dniu 23.11.2023 uczniowie IV klas technikum oraz III klasy branżowej szkoły wzięli udział w spotkaniu z doradcami zawodowymi z Powiatowego Urzędu Pracy w Jędrzejowie. Tematem spotkania było przedstawienie usług i instrumentów rynku pracy w ramach oferty […]

17 listopada 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym, tj. 17.11.2022 r. braliśmy udział w uroczystościach wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach. Uczennica naszej szkoły, Kseniya Kamarouskaya została laureatką jakże ważnego stypendium. Aby otrzymać stypendium Prezesa Rady Ministrów, kandydat musi spełnić przynajmniej jeden z warunków m.in. otrzymać promocję z wyróżnieniem, uzyskując […]

14 listopada 2022

Z okazji Święta Niepodległości przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, która odbyła się w Kościele pw. Świętej Trójcy w Jędrzejowie. Następnie Poczet Sztandarowy wziął udział w przemarszu pod Pomnik Bohaterów Ziemi Jędrzejowskiej, gdzie uczniowie złożyli kwiaty.