CodeWeek w Szkołach Awans - Dzień 1 - Awans Jędrzejów

Pierwszy dzień wydarzenia Codeweek już za nami. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i polecamy się na przyszłość !! 🤩😁

Kilka słów o samym wydarzeniu:

Uczniowie ze Szkoły Awans w Jędrzejowie oraz z Kielc stanęli dzisiaj przed nie lada wyzwaniem. Mieli okazję budować programowalne urządzenia elektroniczne za pomocą specjalnych płytek z oporządzeniem oraz oprogramowania Arduino, które pozwoliło im na zaprogramowanie:

* Muzycznej klawiatury,

* wyświetlacza z czujnikiem temperatury

* oraz interfejsu statku kosmicznego.

Następne zmagania już niebawem, gdyż jutro czeka nas konkurs na najlepszą stronę internetową. 🤩😉😎

Inne artykuły

24 listopada 2022

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku upływał pod hasłem „ Złap za stery swojej kariery”, w dniu 23.11.2023 uczniowie IV klas technikum oraz III klasy branżowej szkoły wzięli udział w spotkaniu z doradcami zawodowymi z Powiatowego Urzędu Pracy w Jędrzejowie. Tematem spotkania było przedstawienie usług i instrumentów rynku pracy w ramach oferty […]

17 listopada 2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym, tj. 17.11.2022 r. braliśmy udział w uroczystościach wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach. Uczennica naszej szkoły, Kseniya Kamarouskaya została laureatką jakże ważnego stypendium. Aby otrzymać stypendium Prezesa Rady Ministrów, kandydat musi spełnić przynajmniej jeden z warunków m.in. otrzymać promocję z wyróżnieniem, uzyskując […]

14 listopada 2022

Z okazji Święta Niepodległości przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, która odbyła się w Kościele pw. Świętej Trójcy w Jędrzejowie. Następnie Poczet Sztandarowy wziął udział w przemarszu pod Pomnik Bohaterów Ziemi Jędrzejowskiej, gdzie uczniowie złożyli kwiaty.