Awans - The International School - Awans Jędrzejów

Międzynarodowość jest ważną wartością w naszej szkole. Uczymy otwartości oraz poszanowania innych kultur. Akceptujemy postawę otwartości na świat, otwartości na innych i międzykulturowego rozumienia.

 

Miło nam poinformować, że od 1 września 2021 roku w naszej szkole kształcić się będzie młodzież z wielu państw i kręgów kulturowych m.in. z Ukrainy, Białorusi i Kirgistanu.

Inne artykuły

09 września 2021

Lekturą jubileuszowej, dziesiątej edycji Narodowego Czytania 2021 jest „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. Sztuka miała swoją prapremierę w krakowskim Teatrze Miejskim 15 grudnia 1906r. Utwór bardzo szybko stał się popularny. Jest uważany za jedno z najważniejszych osiągnięć twórczych pisarki. Dzieło piętnujące obłudę i zakłamanie, cechuje komizm, bogactwo obserwacji obyczajowych, a zwłaszcza silna wymowa społeczna. Kilka […]

01 września 2021

Międzynarodowość jest ważną wartością w naszej szkole. Uczymy otwartości oraz poszanowania innych kultur. Akceptujemy postawę otwartości na świat, otwartości na innych i międzykulturowego rozumienia.   Miło nam poinformować, że od 1 września 2021 roku w naszej szkole kształcić się będzie młodzież z wielu państw i kręgów kulturowych m.in. z Ukrainy, Białorusi i Kirgistanu.

30 sierpnia 2021

Kochani Uczniowie!  Już za chwilę usłyszymy pierwszy dzwonek, więc mamy nadzieję, że w czasie wakacji udało Wam się naładować akumulatory. Z dobrą energią i szerokim uśmiechem wkroczmy odważnie w nowy rok szkolny. Życzymy Wam mnóstwa radości, optymizmu oraz samych sukcesów. Niech to będzie szczęśliwy czas. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września o godzinie 11:00.Ze […]